UA | ENG

Фестиваль в соц.мережах:

Новини Мандрівний фестиваль «Кіномедіа» зaвітає у Полтаву!

6
Мандрівний фестиваль «Кіномедіа» зaвітає у Полтаву!

Мандрівний фестиваль «Кіномедіа» зaвітає у Полтаву!

08.12.2017

Фестиваль короткометражних фільмів про журналістику «Кіномедіа» запрошує на кінопоказ, що відбудеться 20 грудня 2017 року о 18:00 в Українській Академії Лідерства (передмістя м. Полтава, с. Копили, вул. Зелена Діброва 3, Пансіонат «Зелена Дубрава»).

До програми перегляду увійдуть 16 найкращих фільмів фестивалю за минулі роки. Година іронічних, страшних, анімаційних, цинічних та документальних коротких стрічок про журналістику. Після перегляду відбудеться дискусія на тему медіа, ЗМІ та впливу соцмереж на життя людини. Модератор заходу – Євген Бриж, головний редактор «Полтавського ТБ».

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

Кількість місць обмежена.

Стежте за подією на Facebook-сторінці фестивалю.

 

Цьогорічний мандрівний фестиваль «Кіномедіа» з найкращими фільмами завітає також до Дніпра та Києва, а з лекціями – відвідає Кропивницький та Суми. Більше інформації на сайті та Facebook-сторінці фестивалю.


«Кіномедіа» – некомерційний кінофестиваль про принципи роботи газетярів, репортерів, телеведучих, практиків PR і інших, хто пише, знімає, розповідає та творить у сфері медіа. Незмінний слоган «Кіномедіа» – «Роздягни медіа в кіно!».

Організатор кінофестивалю – Незалежна асоціація телерадіомовників.

 

Контакти:

e-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. " data-mce-href="mailto: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. "> Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Телефон: 093-969-85-33

Facebook та Instagram: @kinomedia.festival

Організатори та Партнери

               nam   ned  

                                                                   SWE3Fcmyk eng

                                                                     
                                              

 

  logoNK color-02 
 
  cinmahall
  

videoteka logo