UA | ENG

Фестиваль в соц.мережах:

Організатор

 

 

 

 

 

Ініціаторами та організаторами фестивалю «Кіномедіа» є Незалежна Асоціація телерадіоМовників (НАМ) при підтримці Film.ua

 

nam

Незалежна Асоціація телерадіоМовників (НАМ)

www.nam.org.ua
 
Найбільше галузеве об'єднання недержавних теле- та радіокомпаній з усіх регіонів України. Сьогодні членами НАМ є близько 100 ТРО. Місія НАМ – об’єднати електронні ЗМІ України для створення цивілізованого ринку телерадіомовлення та сприяти його розвитку. Цілі НАМ – створити цивілізований ринок телерадіомовлення та розвивати його шляхом просування та захисту їх корпоративних інтересів, створення спільної системи якісних сервісів. В НАМ функціонують п'ять підрозділів, завдання яких – реалізація основних завдань діяльності Асоціації: Центр Законодавчих ініціатив, Правовий центр, Центр маркетингових досліджень, Навчальний центр, Прес-центр.

 

filmua

Film.ua

Повномасштабна кіностудія в межах міста Києва, що має власні виробничі потужності та інфраструктуру, необхідні для бездоганного обслуговування процесу кіновиробництва. FILM.UA Studio має в своєму розпорядженні п'ять павільйонів для зйомок: два по 900 м², два по 800 м² і невеликий павільйон на 200 м². Три павільйону знаходяться на стадії будівництва (300 м², два по 1000 м² з висотою стелі не менше 14 м). У павільйонах кіностудії знімалися такі великі телевізійні шоу як перша «Фабрика зірок» (2007, українська версія, що «Новий канал»), «Битва екстрасенсів» (2007-2008, українська версія, ТК «СТБ»), «Велика різниця» (2009 , ТК «ICTV») та ін.

 

На території кіностудії знаходиться також кінотеатр, склад реквізиту та костюмів і власний парк ретро-автомобілів.

 

FILM.UA входить в структуру кіногрупи FILM.UA Group з кількома дочірніми компаніями: FILM.UA Production, FILM.UA Television, FILM.UA Distribution, FILM.UA Events та інші.

Організатори та Партнери

               nam   ned  

 SWE3Fcmyk eng

              


                                                                     

 

 

 

   

 
 


   cinmahall

  

 

  
     videoteka